↑ Åter till Information

Kontaktuppgifter

namn mailadress arb.telefon område
Kjell Sjödelius kjell.sjodelius@sotenas.se 0523-66 46 97 SFI grupp C, D
Åsa Wikström asa.wikstrom@sotenas.se 0523-66 46 97 SFI grupp 2, Språkintro SVA
Cecilia Schewenius cecilia.schewenius@sotenas.se Engelska 5,6,7
Ulf Zell Samhällskunskap och pedagogiskt ledarskap vux
Hanna Helldén hanna.hellden@sotenas.se 0725-55 45 08 Omvårdnadsprogrammet
Camilla Hansson camilla.hansson2@sotenas.se SFI grupp 1, SVA 1, SVA 2
Cecilia Larsson cecilia.r.larsson@sotenas.se 0721-46 67 87 Utbildningssamordnare Språkintro, SFI
Daniel Nordström daniel.nordstrom@sotenas.se 0523-66 46 79 Ekonomi och juridik vux + DUA-enheten+ Språkintro IDROTT
Peter Karlsson peter.karlsson@sotenas.se   0523-66 46 77 Verksamhetsutvecklare – Projekt och kompetensförsörjning
Anette Larsson Anette.Larsson2@sotenas.se 0523-66 46 76 Administratör gymnasiet
Sara Fröberg sara.froberg@sotenas.se 0523-66 46 75 Studie- och yrkesvägledare
 
Ann-Sofie Hedlund ann-sofie.hedlund@sotenas.se Matematik Gymnasienivå
Johanna Stenman johanna.stenman@sotenas.se Språkintro IM
Tommy Pettersson tommy pettersson@sotenas.se 0523-66 46 74 Rektor
Dick Pelas Brahm dick.pelasbrahm@sotenas.se Engelska grund
Helene Johansson helene.johansson@sotenas.se 0523-66 46 79 Engelska orientering, SFI C, Spanska
Camilla Niklasson camilla.niklasson@sotenas.se 0523-66 46 79 SFI intro, språkintro
Per Hallgren per.hallgren@sotenas.se 0523-66 46 78 Dataorientering, Information och komunikation, Datorteknik 1b