↑ Åter till Information

Kontaktuppgifter

namn mailadress arb.telefon område
Susan Juliusson susan.juliusson@sotenas.se 0523-664697 SFI grupp 1, Skrivande, Data/SVA Språkintro
Åsa Wikström asa.wikstrom@sotenas.se 0523-664697 SFI grupp 2, Språkintro SVA
Natalie Nilsson nathalienilsson98@hotmail.com    Engelska 5,6,7
Ulf Zell Samhällskunskap och pedagogiskt ledarskap vux
Chatarina Agnulf chatarina.agnulf@sotenas.se 0725-554508 Omvårnadsprogrammet
Camilla Hansson camilla.hansson2@sotenas.se SFI grupp 1, SVA 1, SVA 2
Cecilia Larsson cecilia.r.larsson@sotenas.se 0721-466787 Utbildningssamordnare Språkintro, SFI
Daniel Nordström Daniel.Nordstrom@sotenas.se 0523-664679 Ekonomi och juridik vux + DUA-enheten+ Språkintro IDROTT
Andreas Sulau andreas.sulau@sotenas.se   0523-66 46 77 Verksamhetsutvecklare – Projekt och kompetensförsörjning
Anette Larsson Anette.Larsson2@sotenas.se 0523-66 46 76 Administratör gymnasiet
Sara Fröberg sara. froberg@sotenas.se 0523-66 46 75 Studie- och yrkesvägledare
Ingela Persson ingela.persson@sotenas.se 0523- 66 46 02 Administratör vuxenutbildingen
Ann-Sofie Hedlund Ann-Sofie.Hedlund@sotenas.se Matematik Gymnasienivå
Johanna Stenman johanna.stenman@sotenas.se Språkintro IM
Per Svensson per.svensson@sotenas.se 0523-664674 Rektor
Dick Pelas Brahm Dick.PelasBrahm@sotenas.se Engelska grund
Helene Johansson helene.johansson@sotenas.se Engelska orgentering, SFI C, Spanska
Camilla Niklasson camilla.niklasson@sotenas.se SFI intro, språkintro
Per Hallgren per.hallgren@sotenas.se 0523-66 46 78 Dataorgentering, Information och komunikation, Datorteknik 1b